شرکت آوین انس

شرکت آوین انس با اعتقاد بر بهینه سازی جریان های کاری و با بکار گیری فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال 1381 آغاز به کار کرده است و در سال های سپری شده، همواره در امر انتقال و بومی سازی فناوری های نوین ارتباطی به صنایع مخابراتی کشور، پیشرو بوده است.
در همین راستا آوین انس اقدام به ارائه راه کار ها، خدمات و محصولات با کیفیتی نموده است که ضمن تسهیل و تسریع فرآیند های کاری مشتریان خود، تضمین کننده کاربرد های آتی آنان نیز باشد.
شرکت آوین انس بر اساس باورهای تیم مدیریت راهبردی شرکت بر شفافیت هر چه بیشتر پروژه ها، همواره تلاش نموده است با استفاده از ابزار ها و رویکرد های جدید مدیریتی در کنار بهره گیری از روش های علمی و استاندارد، ساختار جدیدی به منظور تعامل بيشتر با مشتريان به وجود آورد.
چشم انداز و خط مشي تبیین شده شرکت بيانگر مواضع آوین انس در این رابطه مي باشد.

شرکت آوین انس

شرکت آوین انس با اعتقاد بر بهینه سازی جریان های کاری و با بکار گیری فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال 1381 آغاز به کار کرده است و در سال های سپری شده، همواره در امر انتقال و بومی سازی فناوری های نوین ارتباطی به صنایع مخابراتی کشور، پیشرو بوده است. در همین راستا آوین انس اقدام به ارائه راه کار ها، خدمات و محصولات با کیفیتی نموده است که ضمن تسهیل و تسریع فرآیند های کاری مشتریان خود، تضمین کننده کاربرد های آتی آنان نیز باشد.

شرکت آوین انس بر اساس باورهای تیم مدیریت راهبردی شرکت بر شفافیت هر چه بیشتر پروژه ها، همواره تلاش نموده است با استفاده از ابزار ها و رویکرد های جدید مدیریتی در کنار بهره گیری از روش های علمی و استاندارد، ساختار جدیدی به منظور تعامل بيشتر با مشتريان به وجود آورد. چشم انداز و خط مشي تبیین شده شرکت بيانگر مواضع آوین انس در این رابطه مي باشد.

شروع فعالیت

آوین انس، در آغاز راه شرکت با تمرکز بر پروژه هاي فناوری اطلاعات، گام هاي نخست خود را برداشته است. راه اندازي شبکه محلي سازمان شيلات ايران از جمله فعاليت هاي اين دوران مي باشد. در ادامه در سال هاي 1384 لغايت 1388 ، شرکت آوین انس با همگامي در اجراي سياست هاي ارتباطي کشور و حضور موفق خود در پروژه ملي گسترش شبکه ارتباطات سيار کشور در استان هاي اردبيل، گيلان و مرکزي، جايگاه مناسبي در بين شرکای تجاري براي خود رقم زد.

همکاری با شرکت های معتبر بین المللی نظیر اریکسون سوئد و هواوی چین به عنوان بازوی اجرایی پروژه های مخابراتی شرکت ایرانسل، گام بلند دیگری در راستای سند چشم انداز 20 ساله شرکت بوده است.  

هدف گذاری جدید

شرکت آوین انس در 5 سال چهارم فعالیت خود با تکیه بر تجربه سال ها فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و همکاری با شرکت های بزرگ و با توجه به نیاز کشور در حوزه ویدئو،  اقدام به بومی سازی و تولید پلتفرم های ویدئویی با هدف بهینه سازی بسترهای موجود و همچنین برطرف نمودن کمبودها نموده است.
حرکت به سمت ایده های جدید با تکیه بر مدیریت صحیح و با بهره گیری از نفرات خلاق و حرفه ای توانسته است آوین انس را از دیگر بازیگران عرصه متمایز سازد. سامانه تمایش درخواستی (VOD) تنها یکی از محصولات موفق این شرکت در این حوزه بوده که به صورت کاملا بومی و با تکیه بر دانش فنی جوانان این کشور تولید و تجاری سازی شده است.
نوآوری، پیشرو بودن و اعتماد سازی، سرمایه اصلی آوین انس برای تداوم حضور موفق در بازار ایران بوده، هست و خواهد بود.

هدف گذاری جدید

شرکت آوین انس در 5 سال چهارم فعالیت خود با تکیه بر تجربه سال ها فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و همکاری با شرکت های بزرگ و با توجه به نیاز کشور در حوزه ویدئو،  اقدام به بومی سازی و تولید پلتفرم های ویدئویی با هدف بهینه سازی بسترهای موجود و همچنین برطرف نمودن کمبودها نموده است. حرکت به سمت ایده های جدید با تکیه بر مدیریت صحیح و با بهره گیری از نفرات خلاق و حرفه ای توانسته است آوین انس را از دیگر بازیگران عرصه متمایز سازد. سامانه تمایش درخواستی (VOD) تنها یکی از محصولات موفق این شرکت در این حوزه بوده که به صورت کاملا بومی و با تکیه بر دانش فنی جوانان این کشور تولید و تجاری سازی شده است.

نوآوری، پیشرو بودن و اعتماد سازی، سرمایه اصلی آوین انس برای تداوم حضور موفق در بازار ایران بوده، هست و خواهد بود.

شرکت آوین انس

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، خیابان ولدی، شماره 30
تلفن: 88936079 – 88945645 
فاکس: 88946152
ایمیل: muvi[at]avinvas.ir